Dzisiaj jest 18 Sierpnia 2019, Niedziela, imieniny obchodzą:

Individual M850i xDrive Coupé Night Sky

Dodano: 17 stycznia 2019

Unikatowa wersja luksusowego samochodu sportowego z elementami obsługi z materiału meteorytowego, „kosmiczne” struktury powierzchni, podświetlane konstelacje gwiezdne na konsoli środkowej oraz elementy drukowane w 3D – BMW Individual przenosi ekskluzywny design i dobór materiałów w zupełnie nowy wymiar.

 

Od ponad 25 lat manufaktura BMW Individual w Garching, niedaleko Monachium, produkuje najwyższej jakości wyposażenie, niezwykłe modele specjalne i spektakularne unikaty – wszystkie w bardzo charakterystycznej stylistyce i dodatkowo wzbogacone najcenniejszymi materiałami na świecie. Teraz specjaliści od designu stworzyli nowy wymiar ekskluzywności. W BMW Individual M850i xDrive Coupé Night Sky (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 9,8 – 9,7 l/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 224 – 221 g/km) wybrane elementy obsługi mają aplikacje wykonane z materiałów meteorytowych. Fascynację nieskończonością wszechświata widać również w podświetlanych konstelacjach gwiezdnych na konsoli środkowej oraz w inspirowanej ciałami niebieskimi stylistyce powierzchni listew ozdobnych, oparć foteli, tarcz hamulcowych i akcesoriów zewnętrznych.

Dzięki zastosowaniu materiałów dosłownie „nie z tej ziemi” manufaktura BMW Individual nadała samochodowi niepowtarzalną i oryginalną estetykę. Meteoryty zdobią cały panel konsoli środkowej, przycisk start/stop silnika V8, wybierak biegów 8-stopniowej skrzyni Steptronic oraz kontroler iDrive Touch, tworząc niespotykany efekt wizualny i dotykowy. Inkrustacje z meteorytów można znaleźć na listwach progowych z podświetlanym oznaczeniem modelu. Wszystko to sprawia, że BMW Individual M850i xDrive Coupé Night Sky jest ucieleśnieniem bezprecedensowego luksusu i ekskluzywności.

Czytaj również