Dzisiaj jest 20 Lutego 2020, Czwartek, imieniny obchodzą:

Odnowiona Alfa Romeo Giulietta

Dodano: 08 kwietnia 2019

Odnowiona Alfa Romeo Giulietta MY19 potwierdza swoją pozycję kompaktowego, sportowego samochodu zachwycającego Klientów włoskim stylem i doskonałością techniczną, oferującego maksymalną satysfakcję z jazdy przy całkowitym bezpieczeństwie. Giulietta MY19 jest okazem niezrównanego „ducha Alfa", który przez ponad całe stulecie stanowi symbol samochodów produkowanych przez markę Alfa Romeo.

 

Giulietta Super

Giulietta Super to elegancki model wyróżniający się wyjątkowymi elementami stylizacyjnymi, do których należą m.in. srebrne wykończenia widoczne m.in. w  przednim i tylnym zderzaku, grillu w kształcie litery „V”, obudowie reflektorów i klamek drzwi. 16-calowe diamentowe obręcze kół ze stopów metali lekkich i chromowana końcówka wydechu są również oferowane w standardzie. Standardowe wyposażenia obejmuje również klimatyzację dwustrefową, nowe wykończenie deski rozdzielczej w kolorze antracytowym, tempomat i światła przeciwmgielne.

Fotele mają nowy kształt, kontrastowe przeszycia i logo Alfa Romeo na zagłówku. Skórzana tapicerka foteli w trzech kolorach: brązowym, czarnym i czerwonym, jest dostępna, jako opcja dodatkowo płatna. Ponadto, Giuliettę Super można dodatkowo zindywidualizować za pomocą licznych pakietów zwiększających komfort i łączność ze światem podczas podróżowania.

Giulietta Sport

Elementy stylistyczne Giulietty Sport, takie jak 17" obręcze kół ze stopów metali lekkich w kolorze antracytowym ze specjalnymi monochromatycznymi kołpaczkami między śrubami potwierdzają typowy sportowy charakter Alfy Romeo. Nowe obramowania na przednich i tylnych sportowych zderzakach są w kolorze czerwonym, natomiast obudowa reflektorów ma charakterystyczne wykończenie w stylizacji włókna węglowego (carbonu). Przednie trilobo w kształcie litery „V", klamki zewnętrzne drzwi, obudowy lusterek i emblemat Giulietta są w czarnym błyszczącym wykończeniu.

Sportowe wyposażenie uzupełniają dolne spoilery progowe w kolorze nadwozia, poszerzona końcówka wydechu i przyciemniane tylne szyby. Wnętrze wyróżnia się fotelami wykończonymi tkaniną i Alcantarą, sportową kierownicą, gałką dźwigni zmiany biegów i hamulcem postojowym z czerwonymi przeszyciami, aluminiowymi listwami progowymi i nakładkami na pedały i podnóżek kierowcy.

Giulietta Veloce

Wersja wyposażenia Giulietta Veloce uzupełnia gamę, oferując maksymalnie sportowy charakter podkreślony przez jeszcze bardziej agresywny wygląd.  Do najważniejszych charakterystycznych elementów nadwozia należą sportowe zderzaki wykończone żółtymi obramowaniami, żółte zaciski hamulców Brembo, a także oprawy lusterek, klamki zewnętrzne drzwi, atrapa chłodnicy i podwójna poszerzona końcówka wydechu w czarnym błyszczącym kolorze.

Wyposażenie nadwozia uzupełniają boczne spoliery progowe, przyciemnione tylne szyby i nowe błyszczące 18” felgi aluminiowe z pięcioma podwójnymi ramionami. Wewnątrz, sportowy charakter nowej Giulietty Veloce podkreślone są poprzez nową tapicerkę foteli pokrytą tkaniną i Alcantarą z kontrastowymi żółtymi przeszyciami i zagłówkami z logo Alfa Romeo, aluminiowe nakładki na pedały, listwy progowe, sportowa kierownica z żółtymi szwami, które znajdują się także na gałce dźwigni zmiany biegów i hamulcu ręcznym.

Czytaj również