Dzisiaj jest 20 Lutego 2020, Czwartek, imieniny obchodzą:

Peugeot 208 Futuristic and Young

Dodano: 27 marca 2019

Nowa generacja 208 doskonale wpisuje się w strategię wzbogacania wyposażenia gamy Peugeot, a jego zdecydowana stylistyka wnosi powiew młodości i energii. Nowy 208 to nie tylko nowatorska stylistyka, ale także inne nowości, jak nowej generacji system Peugeot i-Cockpit© 3D oraz liczne systemy wspomagania prowadzenia, które pochodzą z wyższych segmentów rynku.

 

Młodzieńczy, spontaniczny, emanujący energią, ucieleśnia wartości marki PEUGEOT: najwyższe standardy jakości, precyzję, atrakcyjny wygląd i emocje. Atletyczny wygląd samochodu przywołuje sportowe skojarzenia i zapowiada wysokie osiągi. Dopracowana stylistyka i jakość podkreślają pozycjonowanie na rynku nowego modelu i doskonale wpisują się w strategię stałego wzbogacania wyposażenia gamy Peugeot.

Nowy 208 pojawia się w samym sercu segmentu B. Wnosi wszystkie zalety, które składają się dziś na sukces gamy Peugeot – wyrazistą stylistykę oraz innowacyjność i zaawansowane technologiczne rozwiązania. To wszystko wyróżnia go na tle pozostałej oferty na rynku.

Czytaj również