Dzisiaj jest 19 Lipca 2019, Piątek, imieniny obchodzą:

Peugeot 508 SW First Edition

Dodano: 25 października 2018

Seria limitowana Peugeot 508 SW First Edition została opracowana na bazie luksusowej wersji GT wzbogaconej o niepowtarzalne elementy wyposażenia: obramowanie grilla w kolorze błyszczącej czerni i dwukolorowe diamentowane aluminiowe felgi 19“ Augusta pokryte lakierem Grey Dust. W Polsce będzie dostępna w dwóch kolorach nadwozia: Niebieski Dark i Szary Amazonite.

 

We wnętrzu kabiny PEUGEOT 508 SW First Edition zobaczymy elementy dekoracyjne wykonane z egzotycznego drewna Zebrano oraz tapicerkę z wysokiej klasy skóry Sellier w kolorze czarnym lub czerwonym z miedzianymi przeszyciami. Limitowana wersja First Edition jest wyposażona w PEUGEOT i-Cockpit® obejmujący kompaktową kierownicę pokrytą skórą licową, wysoko umieszczone wirtualne zegary w polu widzenia drogi z możliwością personalizacji ustawień oraz dotykowy ekran pojemnościowy 10’’ HD. Dynamiczny charakter samochodu podkreśla czarna wykładzina dachowa, oświetlenie ambientowe LED, aluminiowe pedały i nakładki na progi drzwi z oznakowaniem First Edition.

Bagażnik PEUGEOT 508 SW First Edition jest wyposażony w automatycznie otwieraną klapę w trybie hands free i podłogę z czarnego egzotycznego drewna Zebrano z listwami antypoślizgowymi. Takie wykończenie ma tylko ta wersja! W komplecie nabywca otrzyma samoblokujący się welurowy dywanik, chroniący podłogę, próg bagażnika i zderzak podczas załadunku.

Czytaj również