Dzisiaj jest 18 Sierpnia 2019, Niedziela, imieniny obchodzą:

Peugeot prezentuje Partnera Furgona

Dodano: 17 stycznia 2019

Samochód swoją stylistyką nawiązuje do osobowych samochodów marki, między innymi do nowego PEUGEOT Riftera. Podobnie jak ten ostatni, nowy PEUGEOT Partner Furgon został zbudowany na platformie EMP2 i jest dostępny w dwóch wersjach nadwozia – STANDARD o długości 4,40 m i LONG 4,75 m.

 

Poza typowymi wersjami nowy PEUGEOT PARTNER Furgon po raz pierwszy oferuje wersje specjalne, które odpowiadają na potrzeby niektórych branż. Wersja GRIP jest doskonale przystosowana do poruszania się w trudnym terenie i przewożenia ciężkich, brudnych, długich przedmiotów, przy jednoczesnej konieczności przewozu trzech osób. Wersja ASPHALT jest przeznaczona dla klientów spędzających dużo czasu za kierownicą i pokonujących wiele kilometrów, którym zależy przede wszystkim na komforcie i bezpieczeństwie. 

Nowy model oferuje wysokiej klasy wnętrze i niespotykany w tej klasie poziom wyposażenia. Po raz pierwszy w samochodzie z tego segmentu zastosowano nowatorski system PEUGEOT i-Cockpit®, składający się z kompaktowej kierownicy, wysoko umieszczonych zegarów i 8-calowego wyświetlacza dotykowego. Nowy PEUGEOT Partner Furgon jest wyposażony m.in. w: adaptacyjny tempomat ACC, rozszerzony system rozpoznawania znaków drogowych i ograniczenia prędkości, alarm niezamierzonego przekroczenia linii, system kontroli uwagi kierowcy, system Surround Rear Vision czy nawigację 3D online.

Wyposażono go także we wskaźnik przeciążenia samochodu, który pozwala uniknąć przekroczenia dopuszczalnej ładowności – to unikatowe wyposażenie w skali całego rynku samochodów dostawczych, niezależnie od segmentu. Nowy PEUGEOT Partner Furgon jest dostępny z nowoczesnymi silnikami Diesla BlueHDI, a od połowy 2019 roku również z benzynowymi PureTech.

Czytaj również