Dzisiaj jest 21 Maja 2024, Wtorek, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

Nowa jakość zelektryfikowanej jazdy

07 maja 2024
Wraz z nowym, w pełni elektrycznym Audi Q6 e-tron, marka wyznacza nowe standardy w zakresie zasięgu, wydajności ładowania i stylistyki. Wszystko to jest możliwe dzięki nowej platformie Premium Platform Electric (PPE), którą Audi opracowało wspólnie z Porsche z myślą o przyszłości elektromobilności.

Frontera: przestronny i przyjemny SUV

07 maja 2024
Opel otwiera nowy rozdział w swojej długiej i pełnej sukcesów historii firmy: dziś producent samochodów z Rüsselsheim pokazał pierwsze zdjęcia nowego Opla Frontery. Przyjemny i przestronny nowy SUV z logo Blitz od samego początku dostępny będzie w wersji w pełni elektrycznej, a klienci będą mieli również do dyspozycji warianty z 48-woltową technologią hybrydową.

Nowa Lancia Ypsilon

07 maja 2024
Nowa Lancia Ypsilon to pierwszy samochód nowej ery marki, charakteryzujący się ponadczasowym designem, czystymi i radykalnymi formami, zaawansowaną, a jednocześnie prostą w obsłudze technologią. To zupełnie nowy samochód, który uosabia komfort wyróżniający markę Lancia, dzięki dbałości o szczegóły stylistyczne oraz wyjątkowy dobór materiałów i kolorów dzięki współpracy z firmą Cassina.

C3 Aircross – nowy suv Citroena

07 maja 2024
Marka Citroën prezentuje pierwsze zdjęcia nowego C3 Aircross, który dzieli z hatchbackiem C3 tę samą tożsamość stylistyczną, obietnicę przestrzennego i komfortowego wnętrza, a także ambicję, aby wstrząsnąć rynkiem oferując bardzo konkurencyjne pozycjonowanie cenowe. Oba modele są oparte na tej samej platformie Smart Car, zapewniającej elastyczność układu napędowego i efektywność kosztową.

Alfa Romeo prezentuje model Milano

07 maja 2024
Marka Alfa Romeo prezentuje nowy model Milano. Prezentacja ma podwójny cel: z jednej strony pokazuje nowy język projektowania marki Alfy Romeo; z drugiej strony potwierdza głębokie i pełne dumy partnerstwo z Mediolanem - miastem, w którym w 1910 roku powstała marka Alfa Romeo będąca symbolem doskonałej równowagi pomiędzy innowacją i tradycją, cechami założycielskimi, które wiążą markę z jej rodzinnym miastem.

MINI prezentuje model Aceman

07 maja 2024
MINI świętuje premierę pierwszego modelu typu crossover w segmencie małych samochodów premium. Nowe MINI Aceman łączy w sobie niewielkie wymiary zewnętrzne, dużą ilość miejsca dla pasażerów oraz całkowicie elektryczny napęd. Efektem tego jest nowoczesna interpretacja wizji Sir Aleca Issigonisa – twórcy klasycznego Mini: maksymalne wykorzystanie przestrzeni na minimalnej powierzchni w połączeniu z nowoczesną koncepcją napędu.

EM90 poszerza portfolio Volvo

21 stycznia 2024
Elektryczny minivan Volvo EM90 pozwala cieszyć się niezwykle komfortową przestrzenią w trakcie podróży z bliskimi. Pojazd może pełnić także funkcję ekskluzywnego środka transportu, oferującego niezwykle wygodne środowisko do spotkań i rozmów biznesowych. To jednocześnie model, który jest potwierdzeniem podążania drogą innowacji oraz odpowiedzią marki Volvo na nowo pojawiające się potrzeby jej klientów.