Dzisiaj jest 9 Grudnia 2023, Sobota, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

Honda prezentuje model e:Ny1 EV 2023

28 października 2023
Nowa Honda e:Ny1 to drugi, w pełni elektryczny pojazd marki na rynku europejskim, łączący nowe podejście do projektowania z wyjątkową jakością wnętrza i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, których efektem jest atrakcyjny, nowoczesny samochód rodzinny. Model e:Ny1 został opracowany w oparciu o ideę oferowania nowych wartości, wrażeń i doświadczeń zarówno obecnym, jak i przyszłym właścicielom pojazdów elektrycznych.

Nowe MINI Countryman

28 października 2023
Wyższe, dłuższe i w charakterze MINI – z dodatkowymi 6 cm wysokości i 13 cm długości nowy Countryman wyraźnie urósł w porównaniu z poprzednim modelem. Szersze nadkola, typowa charyzma i nowoczesna minimalistyczna stylistyka z klarownymi powierzchniami dają wyraźnie mocniejszą prezencję. Wewnątrz, ten solidny poszukiwacz przygód, oferuje jeszcze więcej przestrzeni, komfortu i bezpieczeństwa – dzięki napędowi na wszystkie koła również poza utwardzonymi drogami.

Citroen C5 X w nowej, limitowanej edycji

28 października 2023
Citroën zaprezentował limitowaną edycję C5 X Hypnos, która jest bogato wyposażoną wersją modelu C5 X. Zaakcentowano w niej wszystko, co najlepsze pod względem designu i komfortu podróżowania. Hypnos to bardzo wymowna nazwa dla wersji oferującej jeszcze więcej relaksu swoim pasażerom, którą stworzono, by podkreślić kontrast między dniem panującym we wnętrzu, a nocą królującą na zewnątrz.

Nowy Opel Corsa wjeżdża do Polski

26 września 2023
Nowa Corsa zachwyca nową stylistyką, doskonałymi proporcjami i niemiecką precyzją w najdrobniejszych szczegółach. Elementem najbardziej przykuwającym wzrok stał się niepowtarzalny Opel Vizor, charakterystyczny przedni panel samochodu, który zdobi wszystkie nowe modele Opla.

Alfa Romeo 33 Stradale

26 września 2023
Marka Alfa Romeo z przyjemnością zapowiada powrót Alfy 33 Stradale „fuoriserie” (zbudowanej na zamówienie), prawdziwego „manifestu” możliwości włoskiej marki - teraz i w przyszłości - w zakresie wzornictwa, stylu i wrażeń z jazdy. Wyprodukowane w zaledwie 33 ekskluzywnych egzemplarzach, w unikalnym procesie rzemieślniczym, nowe „dwumiejscowe” coupé łączy w sobie tradycję i przyszłość marki, stając się symbolem szlachetnego, włoskiego sportowego stylu.

Fiat prezentuje model 600e

26 września 2023
Projektując nowy model, marka Fiat uwzględniła wszystkie ważne dla klientów elementy i udoskonaliła go pod każdym względem: większa przestrzeń, większy zasięg, jeszcze więcej Dolce Vita. Krótko mówiąc, Nowy Fiat 600e czerpie to, co najlepsze ze świata B i B-SUV, oferując piękne, radosne i wyjątkowe wrażenia z jazdy.

Toyota Prius – nowa hybryda plug-in

18 czerwca 2023
Toyota Prius jest bezpieczniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Nową hybrydę plug-in wyposażono w najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy Toyota T-MATE, które zostały m.in. połączone z oświetleniem deski rozdzielczej.