Dzisiaj jest 28 Listopada 2021, Niedziela, imieniny obchodzą:

Fiat prezentuje 500X Yacht Club Capri

Dodano: 03 sierpnia 2021

500X Yacht Club Capri powiększa gamę 500X o nowe nadwozie: oprócz wersji Cross i Sport, 500X po raz pierwszy oferuje swobodę jazdy „open air”. W ciągu kilku sekund i jednym naciśnięciem przycisku, elektrycznie otwierany dach nowej serii specjalnej Yacht Club Capri umożliwia 500X jazdę pod gołym niebem.

 

Nowa edycja kolekcjonerska w swojej premierowej wersji ze stylistyką dedykowaną „Yacht Club Capri” jest dostępna w ekskluzywnym kolorze Niebieskim Venezia z niebieskim, otwieranym, materiałowym dachem „Dolcevita”, obudowami lusterek i klamkami drzwi ze szczotkowanego chromu oraz na słupku B i pokrywie bagażnika logo „Yacht Club Capri”, podkreślające ekskluzywną współpracę.

Podwójny pas, zwany linią piękna linia dodatkowo uwydatnia profil i wyrafinowany styl samochodu. Nowe i ekskluzywne są również 18” felgi aluminiowe z akcentami w niebieskim kolorze Blue Venezia.

Inspirowaną żeglarstwem elegancję i nawiązania do epoki „dolce vita”  odnajdujemy także we wnętrzu, gdzie wyróżniają się białe fotele soft-touch z napisem 500 wyszytym niebieskim haftem, i dostępna jako opcja, deska rozdzielcza i gałka dźwigni zmiany biegów w kolorze ciemnego mahoniu.

Fiat 500 Dolcevita Launch Edition

500X Dolcevita Launch Edition symbolizuje emocje i przyjemność czerpaną z jazdy „pod gołym niebem” w prestiżowej premierowej edycji. Model wyróżnia się nadwoziem w białym kolorze Gelato White, niebieskim, elektryczny miękkim dachem Dolce Vita  i 18” felgami aluminiowymi z niebieskimi akcentami, a prestiż wnętrza podkreślają białe fotele soft-touch.

Czytaj również