Dzisiaj jest 11 Czerwca 2023, Niedziela, imieniny obchodzą:

Jeep Wrangler 4xe rok modelowy 2022

Dodano: 15 grudnia 2021

Jeep Wrangler 4xe, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród europejskich klientów już od chwili wprowadzenia na rynek, udowadnia również, że jazda terenowa może być przyjazna dla środowiska, emocje mogą być równie intensywne, a jazda na napędzie elektrycznym może nadal sprawiać dużo zadowolenia.

 

Wraz z wprowadzeniem MY2022, 100 proc. gamy Wranglera jest oferowane na rynkach europejskich z ruchem prawostronnym jako hybryda plug-in. Stanowi to solidną podstawę dla planu marki, by do 2025 r. 70 proc. wszystkich samochodów Jeepa na całym świecie było sprzedawanych z opcją zelektryfikowanego układu napędowego.

Wrangler 4xe jest najlepiej skomunikowanym Wranglerem w historii. Oferuje kompletne, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi funkcje ułatwiające zarządzanie samochodem i zapewniające przyjemność z każdej podróży, dzięki pakietowi usług Uconnect™ dostępnym w połączeniu z systemem multimedialnym 8.4 NAV Uconnect™, w tym aplikację „My Uconnect”.

Zaawansowana łączność Wranglera 4xe została opracowana, by zaspokoić potrzeby różnych klientów i ułatwić im postępowanie w różnych sytuacjach, dzięki pakietowi aplikacji umożliwiających wygodne i zdalne sterowanie różnymi funkcjami samochodu.  Dzięki aplikacji mobilnej „My Uconnect”, klienci mają dostęp do szeregu usług umożliwiających łatwe i szybkie zarządzanie stanem pojazdu, przeglądami, nawigacją, ładowaniem oraz wszelkimi problemami lub sytuacjami kryzysowymi, w tym zgłoszeniem kradzieży.

MY2022 będzie oferował nowe wyposażenie, by dodatkowo udoskonalić „wranglerowe” konfiguracje jazdy pod gołym niebem i opcje w zakresie personalizacji, m.in. nową szybę przednią Gorilla Glass z ekskluzywnej gamy Jeep® Performance Parts (JPP), nowy dach Sunrider Flip top by Mopar i specjalne kolory, które pozwolą  klientom wyróżnić się zarówno w mieście, jak i na szlakach.

Nowy Wrangler 4xe oferuje najnowocześniejszą technologię i łączność, by zaspokoić potrzeby coraz bardziej wymagających klientów. Jest wyposażony w system UconnectTM oferujący specjalne usługi online dla zelektryfikowanej jazdy i zaawansowanej łączności. Należą do nich: My Assistant, My Car, My Remote i My Charge.

Czytaj również