Dzisiaj jest 11 Sierpnia 2022, Czwartek, imieniny obchodzą:

Premiera modelu Mercedes-Benz Citan

Dodano: 03 sierpnia 2021

Nowy Mercedes-Benz Citan i jego w pełni elektryczny wariant – eCitan – będą świętować swoją premierę w środę, 25 sierpnia 2021 r. o godzinie 14:00. (CEST). Nowy mały van zostanie po raz pierwszy zaprezentowany publicznie na platformie medialnej online Mercedes me.

 

Najważniejsze zalety tego nowego projektu opiszą w krótkich wypowiedziach Marcus Breitschwerdt (szef Mercedes-Benz Vans), Natalie Sonntag (marketing produktów Mercedes-Benz Small Vans) i Dirk Hipp (główny inżynier Mercedes-Benz Small Vans). Począwszy od niepowtarzalnego designu i stylu jazdy, po bezpieczeństwo i łączność – nowa generacja Citana ma w sobie DNA, którego klienci oczekują od marki Mercedes-Benz. Kompaktowe wymiary zewnętrzne w połączeniu z przestronnym wnętrzem i dużą pojemnością ładunkową otwierają szeroki zakres zastosowań dla nowego małego vana, zwłaszcza w działalności dystrybucyjnej w centrach miast. Ergonomiczny i łatwy dostęp do wnętrza oraz przestrzeni ładunkowej zapewniają szeroko otwierane drzwi przesuwne po lewej, jak i prawej stronie pojazdu, a także niski próg załadunku.

Citan Tourer zapewni również wygodną jazdę pasażerom. Poza imponującą funkcjonalnością i elastycznością, pojazd zapewnia bogate wyposażenie w systemy bezpieczeństwa oraz wysoki komfort jazdy.

Premierę Citana można śledzić na stronie https://media.mercedes-benz.com/Citan. Na platformie medialnej Mercedes me Mercedes-Benz Vans oferuje również dalsze, bardziej szczegółowe informacje i obsługę przedstawicielom mediów. Oprócz oryginalnej komunikacji w języku angielskim dostępne są tłumaczenia na kilka języków materiałów do przeczytania lub pobrania. Pełny pakiet materiałów prasowych zawiera teksty, zdjęcia, ilustracje oraz krótkie filmy.

Czytaj również