Dzisiaj jest 15 Czerwca 2024, Sobota, imieniny obchodzą:

SpaceTourer – nowy minivan Citroena

Dodano: 21 stycznia 2024

Citroën odświeża swojego dużego minivana SpaceTourer, będącego idealnym wyrazem funkcjonalnego pojazdu o płynnych liniach nadwozia i atrakcyjnej sylwetce. Nowy wygląd przodu wyróżnia bardziej nowoczesny, graficzny i wyrazisty design, spójny z nową tożsamością marki Citroën.

 

Marka Citroën, pionier w segmencie minivanów, przedstawia nowego SpaceTourera, samochód do przewozu osób, ekskluzywny pod każdym względem. Dostępny w dwóch wariantach długości nadwozia, aby pomieścić do 9 pasażerów, jest bardziej elegancki, z przodem odzwierciedlającym nową tożsamość stylistyczną Citroëna, bardziej komfortowy i lepiej skomunikowany, w szczególności dzięki systemowi informacyjno-rozrywkowemu najnowszej generacji, a także jeszcze bardziej praktyczny dzięki większej liczbie sprytnych schowków. Mocny, wyrazisty design, modułowa konstrukcja umożliwiająca liczne konfiguracje i dobre samopoczucie na pokładzie w każdej sytuacji, sprawiają, że nowy mobilny salon jest bardziej niż kiedykolwiek wcześniej nowoczesną odpowiedzią na każdą potrzebę.

Nowy SpaceTourer jest doskonałym potwierdzeniem prawdziwej wiedzy specjalistycznej i doświadczenia Citroëna w opracowywaniu wszechstronnych, przestronnych samochodów, w których przyjemnie jest przebywać. Modele zgodne z wartościami marki, oferujące wyjątkowy komfort i przemyślany design, ułatwiające prowadzenie intensywnego, wielowymiarowego życia. Praktyczny i łatwy w codziennej obsłudze, to nie tylko idealny duży minivan dla różnych grup osób – rodziny, przyjaciół, drużyn sportowych itp. – ale także bardziej niż kiedykolwiek wcześniej pojazd przystosowany do profesjonalnego transportu osób.

W wersji elektrycznej oferowanej w Europie zasięg zwiększono do 350 km (w cyklu mieszanym WLTP, aktualnie w trakcie homologacji), zapewniając maksymalną wszechstronność i oferując zrównoważoną mobilność przy kontrolowanych kosztach eksploatacji. Dla profesjonalnych klientów jest to sposób, aby odegrać ważną rolę w transformacji energetycznej, poprawiając swój wizerunek ekologiczny, szczególnie dla dostawców usług transferowych, uzyskując dostęp do stref z ograniczeniami dla ruchu pojazdów spalinowych, ciesząc się niezrównanym komfortem jazdy i kontrolując swoje koszt. W połączeniu z nową aplikacją e-ROUTES, kierowcy mogą nawet skorzystać z prawdziwego osobistego asystenta, który pomoże im zaplanować dłuższe podróże.

Czytaj również