Dzisiaj jest 15 Czerwca 2024, Sobota, imieniny obchodzą:

WiadomościRSS

Premiera Mitsubishi ASX na jesieni

26 maja 2024
Po wprowadzeniu na rynek nowego COLT-a, Mitsubishi Motors Europe zmienia oblicze segmentu B-SUV, przedstawiając nowego ASX, pojazd zaprojektowany i opracowany z myślą o kierowcach, którzy cenią zaawansowaną technologię, wiodące w swojej klasie rozwiązania systemów łączności i nowoczesny design.

Klasa C i GLC w nowej odsłonie

26 maja 2024
Klasa C oraz GLC – bestsellerowe modele Mercedes-Benz – stają się teraz jeszcze bardziej inteligentne i zindywidualizowane. Oba otrzymały najnowszej generacji system informacyjno-rozrywkowy MBUX (Mercedes-Benz User Experience), z szybką transmisją danych 5G i programem interaktywnej rozrywki. Co więcej, dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji może on automatycznie dostosowywać działanie funkcji z zakresu wygody do osobistych preferencji użytkownika

EV3 – nowy elektryczny suv Kia

26 maja 2024
Kia zaprezentowała wszystkie szczegóły dotyczące nowego EV3 – kompaktowego elektrycznego SUV-a. Dzięki połączeniu odważnego designu, innowacyjnej technologii i przełomowych funkcji, EV3 wyznacza nowe standardy, które nigdy wcześniej nie były spotykane w kompaktowych elektrycznych SUV-ach.

Nowa jakość zelektryfikowanej jazdy

07 maja 2024
Wraz z nowym, w pełni elektrycznym Audi Q6 e-tron, marka wyznacza nowe standardy w zakresie zasięgu, wydajności ładowania i stylistyki. Wszystko to jest możliwe dzięki nowej platformie Premium Platform Electric (PPE), którą Audi opracowało wspólnie z Porsche z myślą o przyszłości elektromobilności.

Frontera: przestronny i przyjemny SUV

07 maja 2024
Opel otwiera nowy rozdział w swojej długiej i pełnej sukcesów historii firmy: dziś producent samochodów z Rüsselsheim pokazał pierwsze zdjęcia nowego Opla Frontery. Przyjemny i przestronny nowy SUV z logo Blitz od samego początku dostępny będzie w wersji w pełni elektrycznej, a klienci będą mieli również do dyspozycji warianty z 48-woltową technologią hybrydową.

Nowa Lancia Ypsilon

07 maja 2024
Nowa Lancia Ypsilon to pierwszy samochód nowej ery marki, charakteryzujący się ponadczasowym designem, czystymi i radykalnymi formami, zaawansowaną, a jednocześnie prostą w obsłudze technologią. To zupełnie nowy samochód, który uosabia komfort wyróżniający markę Lancia, dzięki dbałości o szczegóły stylistyczne oraz wyjątkowy dobór materiałów i kolorów dzięki współpracy z firmą Cassina.

C3 Aircross – nowy suv Citroena

07 maja 2024
Marka Citroën prezentuje pierwsze zdjęcia nowego C3 Aircross, który dzieli z hatchbackiem C3 tę samą tożsamość stylistyczną, obietnicę przestrzennego i komfortowego wnętrza, a także ambicję, aby wstrząsnąć rynkiem oferując bardzo konkurencyjne pozycjonowanie cenowe. Oba modele są oparte na tej samej platformie Smart Car, zapewniającej elastyczność układu napędowego i efektywność kosztową.