Dzisiaj jest 27 Stycznia 2023, Piątek, imieniny obchodzą:

WiadomościRSS

Giulia i Stelvio: „ponadczasowy design”

11 listopada 2022
Debiutują nowe wersje modeli Giulia i Stelvio. Te dwa wielokrotnie nagradzane modele zdobyły uznanie międzynarodowej społeczności dzięki osławionej doskonałości marki: idealnemu rozkładowi masy, najlepszej w swojej klasie dynamice jazdy, rozwiązaniom technologicznym i silnikowym na najwyższym poziomie oraz ponadczasowemu designowi, który sprawia, że każdy samochód Alfy Romeo jest autentycznym „ruchomym dziełem sztuki”.

Elektryczny Mercedes EQS SUV

11 listopada 2022
Luksusowy, w 100% elektryczny Mercedes EQS SUV oferuje mnóstwo przestrzeni, najwyższy poziom komfortu i wszechstronne funkcje łączności nawet dla siedmiu podróżujących. Mocne silniki elektryczne, responsywny napęd na wszystkie koła 4MATIC oraz inteligentny tryb jazdy OFFROAD sprawiają, że z łatwością radzi sobie również w lekkim terenie.

Nowe, w pełni elektryczne Volvo EX90

11 listopada 2022
Prawdziwy 7-osobowy, całkowicie elektryczny SUV, który jeszcze bardziej podnosi nasze standardy w zakresie bezpieczeństwa i bardziej zrównoważonego stylu życia – nowe Volvo EX90 stanowi początek nowej ery dla naszej firmy, ponieważ wytyczamy decydujący kurs na w pełni elektryczną przyszłość.

Toyota Corolla Cross

17 października 2022
Corolla Cross, zupełnie nowy model w gamie Toyoty, to praktyczny rodzinny SUV segmentu C, który rozbudowuje rodzinę Corolli do czterech odmian nadwozia. Wraz z tym samochodem Toyota zyskuje w Europie jeszcze silniejszą pozycję w segmencie aut kompaktowych oraz najszerszą gamę SUV-ów.

Hyundai prezentuje RN22e

17 października 2022
RN22e jest częścią nowej generacji jedzących prototypów „RN” firmy Hyundai. To następstwo projektu „RM”, który rozpoczął się w 2012 roku. To właśnie w „laboratoriach na kołach” (ang. rolling lab) testowane są i weryfikowane wysokowydajne rozwiązania techniczne zaczerpnięte ze sportów samochodowych, takich jak WRC, WTCR i ETCR – zanim zostaną one wykorzystane w masowo produkowanych modelach N.

Nowe BMW M2

17 października 2022
Kompaktowe wymiary w połączeniu z rozwiązaniami układu napędowego i jezdnego zaczerpniętymi z BMW M3 / BMW M4 dają nowej edycji tego dwudrzwiowego modelu fascynującą zwinność i kontrolowane aż do limitu właściwości jezdne. Ta charakterystyka znajduje również odzwierciedlenie w ekspresyjnym wyglądzie zewnętrznym z atletycznymi proporcjami coupé.

Audi wkracza do Formuły 1

30 września 2022
Audi wkracza do najwyższej klasy sportów motorowych. Od 2026 roku, marka premium będzie startować w Mistrzostwach Świata FIA Formuły 1 ze specjalnie opracowaną jednostką napędową. Projekt powstanie w zakładzie Audi Sport w Neuburgu koło Ingolstadt. Po raz pierwszy od ponad dekady, układ napędowy Formuły 1 będzie budowany w Niemczech.