Dzisiaj jest 21 Lutego 2024, Środa, imieniny obchodzą:

WiadomościRSS

EM90 poszerza portfolio Volvo

21 stycznia 2024
Elektryczny minivan Volvo EM90 pozwala cieszyć się niezwykle komfortową przestrzenią w trakcie podróży z bliskimi. Pojazd może pełnić także funkcję ekskluzywnego środka transportu, oferującego niezwykle wygodne środowisko do spotkań i rozmów biznesowych. To jednocześnie model, który jest potwierdzeniem podążania drogą innowacji oraz odpowiedzią marki Volvo na nowo pojawiające się potrzeby jej klientów.

Opel Corsa z napędem hybrydowym

21 stycznia 2024
Opel po raz pierwszy zaoferuje nową Corsę z 48-woltową technologią hybrydową. System ten składa się z akumulatora litowo-jonowego, który jest ładowany automatycznie w określonych warunkach jazdy oraz nowych trzycylindrowych silników benzynowych o pojemności 1,2 litra i mocy 74 kW/100 KM lub 100 kW/136 KM, które zostały specjalnie zaprojektowane na potrzeby napędów hybrydowych. Silniki są zestawione z nową 6-stopniową, dwusprzęgłową, zelektryfikowaną skrzynią biegów z silnikiem elektrycznym o mocy 21 kW/28 KM.

SpaceTourer – nowy minivan Citroena

21 stycznia 2024
Citroën odświeża swojego dużego minivana SpaceTourer, będącego idealnym wyrazem funkcjonalnego pojazdu o płynnych liniach nadwozia i atrakcyjnej sylwetce. Nowy wygląd przodu wyróżnia bardziej nowoczesny, graficzny i wyrazisty design, spójny z nową tożsamością marki Citroën.

Fiat pokazał nowego pick-upa Titano

21 stycznia 2024
Marka FIAT przedstawia pick-upa Titano. Zainspirowana postacią zaczerpniętą z mitologii greckiej, nazwa tego pick-upa D, gdzie D odnosi się do segmentu, do którego zalicza się Titano, nawiązuje do siły i zdolności posiadanych przez nowy model FIATA, który wyznacza nowy standard w zakresie solidności, zdolności terenowych i dużej ładowności. Dostosowany do zróżnicowanych potrzeb klientów na różnych rynkach, Fiat Titano staje się symbolem wszechstronności i nowoczesnych technologii.

Honda prezentuje model e:Ny1 EV 2023

28 października 2023
Nowa Honda e:Ny1 to drugi, w pełni elektryczny pojazd marki na rynku europejskim, łączący nowe podejście do projektowania z wyjątkową jakością wnętrza i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, których efektem jest atrakcyjny, nowoczesny samochód rodzinny. Model e:Ny1 został opracowany w oparciu o ideę oferowania nowych wartości, wrażeń i doświadczeń zarówno obecnym, jak i przyszłym właścicielom pojazdów elektrycznych.

Nowe MINI Countryman

28 października 2023
Wyższe, dłuższe i w charakterze MINI – z dodatkowymi 6 cm wysokości i 13 cm długości nowy Countryman wyraźnie urósł w porównaniu z poprzednim modelem. Szersze nadkola, typowa charyzma i nowoczesna minimalistyczna stylistyka z klarownymi powierzchniami dają wyraźnie mocniejszą prezencję. Wewnątrz, ten solidny poszukiwacz przygód, oferuje jeszcze więcej przestrzeni, komfortu i bezpieczeństwa – dzięki napędowi na wszystkie koła również poza utwardzonymi drogami.

Citroen C5 X w nowej, limitowanej edycji

28 października 2023
Citroën zaprezentował limitowaną edycję C5 X Hypnos, która jest bogato wyposażoną wersją modelu C5 X. Zaakcentowano w niej wszystko, co najlepsze pod względem designu i komfortu podróżowania. Hypnos to bardzo wymowna nazwa dla wersji oferującej jeszcze więcej relaksu swoim pasażerom, którą stworzono, by podkreślić kontrast między dniem panującym we wnętrzu, a nocą królującą na zewnątrz.