Dzisiaj jest 24 Października 2020, Sobota, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

Hyundai Tucson Nowej Generacji

17 października 2020
Awangardowy projekt Tucsona Nowej Generacji to nie ewolucja, lecz rewolucja, jeśli chodzi o design marki Hyundai. Model oferuje największy w segmencie wybór zelektryfikowanych napędów, w tym klasyczny hybrydowy, hybrydowy plug-in oraz hybrydowy 48V.

Kia Stonic w wersji GT Line

17 października 2020
Stonic okazał się wielkim sukcesem marki Kia w Europie – od początku sprzedaży w 2017 roku nabywców znalazło ponad 150 000 egzemplarzy tego modelu. W 2019 roku miejski SUV stał się czwartym najlepiej sprzedającym się modelem Kia Motors w Europie. W Polsce samochód ten sprzedaje się jeszcze lepiej. Po modelu Ceed i Sportage, Stonic zajmuje trzecie miejsce w rankingu sprzedaży nad Wisłą. Wiele wskazuje na to, że wariant GT Line jeszcze bardziej zwiększy atrakcyjność Stonica.

Audi prezentuje nowe modele SQ7 i SQ8

27 września 2020
Audi prezentuje SQ7 (zużycie paliwa w trybie jazdy mieszanej w l/100 km*: 12,1 – 12,0; emisja CO2 w trybie jazdy mieszanej w g/km*: 278 – 276) oraz SQ8 (zużycie paliwa w trybie jazdy mieszanej w l/100 km*: 12,1 – 12,0; emisja CO2 w trybie jazdy mieszanej w g/km*: 276 – 275) wyposażone w nowe silniki TFSI. W ten sposób marka reaguje na światowy trend montowania sportowych benzynowych silników wysokiej mocy w segmencie SUV-ów. Audi SQ7 TFSI i Audi SQ8 TFSI oferują wiele najnowocześniejszych podzespołów zawieszenia, a dopełnieniem pakietu nowoczesnych rozwiązań technicznych są nowe funkcje connectivity i systemów wsparcia. Duże modele S będą pojawiać się na europejskich rynkach sukcesywnie, począwszy od jesieni 2020 roku.

Nowy koncept Grand Wagoneer

27 września 2020
Oszałamiający i wyrafinowany debiut konceptu Grand Wagoneer od razu pozycjonuje legendarną nazwę Wagoneer, jako rozszerzenie Premium marki Jeep. Wagoneer będzie definiować pojęcie „American Premium”, jednocześnie zapewniając Klientom unikalne i bezprecedensowe doświadczenia. Koncept Grand Wagoneer może pochwalić się bogatą gamą najnowocześniejszych technologii klasy Premium, w tym zelektryfikowanym układem napędowym, zaawansowanymi możliwościami napędu 4x4 i pierwszym w historii SUV-ów ekranem dla pasażera, który wchodzi w skład bezkonkurencyjnego zestawu najwyższej jakości elementów wyposażenia wnętrza.

Audi Q2 w nowej, najwyższej formie

13 września 2020
Cztery lata temu Audi przedstawiło Q2 – samochód wyznaczający nowe trendy. Model okazał się ogromnym sukcesem. Teraz ten kompaktowy SUV jeszcze wyraźniej ukazuje swój progresywny charakter. W oczy rzuca się jego nowy profil i nowe reflektory, a wśród wyposażenia znaleźć teraz można nowe usługi Audi connect i nowe systemy wsparcia kierowcy. Audi Q2 przyciąga wzrok i daje jeszcze więcej radości z jazdy.

Toyota PROACE Mobility

13 września 2020
Oferta systemów zabudowy Toyoty PROACE została poszerzona o system PROACE Mobility do bezpiecznego przewozu osób na wózkach inwalidzkich. To nowe wszechstronne, elastyczne i łatwe w montażu rozwiązanie ułatwia codzienną aktywność osób z niepełnosprawnością.

Testy pierwszego BMW M3 Touring

13 września 2020
BMW potwierdza pierwsze rozszerzenie gamy modeli w klasie średniej premium o pięciodrzwiowy wyczynowy samochód – prototyp wkrótce pojawi się na drogach w okolicy Centrum Rozwoju w Garching pod Monachium – następnie testy na Pętli Północnej toru Nürburgring.