Dzisiaj jest 28 Stycznia 2021, Czwartek, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

Hyundai ujawnił nowe zdjęcia Bayona

25 stycznia 2021
Hyundai przedstawił zdjęcia nowego SUV-a Bayon. Widać na nich połączenie projektu czystego w formie z zaawansowaniem technologicznym. Marka zdecydowała się na zastosowanie w projekcie modelu filozofii designu Sensuous Sportiness, który łączy emocjonalność z innowacyjnymi rozwiązaniami projektowymi.

Honda pokaże nowy model HR-V

25 stycznia 2021
Honda zaprezentuje najnowszą generację swojego popularnego modelu HR-V w lutym tego roku. Po raz pierwszy mały SUV będzie wyposażony w zaawansowany napęd hybrydowy e:HEV. Ten Innowacyjny, opracowany przez Hondę, dwusilnikowy układ charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, niskim zapotrzebowaniem na paliwo, a jednocześnie dostarcza kierowcy wiele radości z jazdy.

BMW prezentuje nową wersję R 18

25 stycznia 2021
Niepowtarzalny design, inny od wszystkich innych – oto nowy „Spirit of Passion” od Kingston Custom. Dirk Oehlerking nadał BMW R 18 swoją unikalną sygnaturę, tworząc drugą, po Rolandzie Sandsie, wyjątkową modyfikację R 18 z serii „SoulFuel”, polegającej na współpracy BMW Motorrad z wybranymi customizerami. Furorę zrobiła również jedna z wcześniejszych modyfikacja R 18 autorstwa Bernharda Naumanna, pseudonim „Blechmann”.

Audi Q5 Sportback i SQ5 Sportback TDI

18 stycznia 2021
Audi Q5 Sportback to trzeci po Q3 Sportback i po e-tron Sportback, CUV (crossover utility vehicle) produkowany przez koncern z Ingolstadt. To coupé o dynamicznej linii jest skierowane do klientów ceniących sobie zarówno ekspresyjną stylistykę i techniczne innowacje, jak i sportowy charakter oraz wysokie walory użytkowe w codziennym użytkowaniu. Topową wersją tej rodziny modelowej jest Audi SQ5 Sportback TDI. Jego trzylitrowy silnik TDI generuje olbrzymią moc 251 kW (341 KM) i moment obrotowy 700 Nm.

Toyota pokazała GR010 HYBRID

18 stycznia 2021
TOYOTA GAZOO Racing wkracza w nową erę wyścigów długodystansowych. Od sezonu 2021 zespół będzie startował w FIA WEC modelem GR010 HYBRID przygotowanym zgodnie ze specyfikacją nowopowstałej klasy Le Mans Hypercar.

Nissan prezentuje GT-R (X) 2050

18 stycznia 2021
W studiu projektowym Nissana powstał GT-R (X) 2050 jako urzeczywistnienie marzeń pewnego stażysty. Projektanci Nissana stworzyli makietę w skali 1:1 na podstawie szkiców stażysty, studenta ostatniego roku wzornictwa, które przedstawiają jego śmiałą wizję autonomicznej motoryzacji przyszłości.

Audi pokazało nowe e-tron GT

08 stycznia 2021
Zamiłowanie do szczegółów, maksymalna precyzja i najwyższa jakość: Nowe Audi e-tron GT odzwierciedla całą pasję, z jaką Audi projektuje i produkuje samochody. Do produkcji elektrycznie napędzanego modelu typu Gran Turismo w zakładach Audi Böllinger Höfe w Neckarsulm, producent wykorzystuje dopasowane na miarę nowoczesne rozwiązania techniczne – ostatni szlif nadawany jest jednak przy pomocy ręcznej roboty, za którą kryją się ogromne umiejętności.