Dzisiaj jest 25 Czerwca 2019, Wtorek, imieniny obchodzą:

Światowa premiera Mitsubishi L200

Dodano: 07 grudnia 2018

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zaprezentowało w Bangkoku nowego pickupa o ładowności 1 tony - TRITON/L200. Nowy TRITON/L200 to najnowsze wcielenie modelu, który obchodzi w tym roku 40. urodziny.

 

TRITON/L200 jest produkowany w fabryce Laem Chabang. Pojazd ma status strategicznego modelu globalnego, który po wprowadzeniu w Tajlandii będzie oferowany na innych rynkach ASEAN, a także Oceanii, na Bliskim Wschodzie, w Europie, Afryce i Ameryce Południowej. Docelowo samochód będzie sprzedawany w około 150 krajach na całym świecie.

TRITON/L200 jest znacznie bardziej konkurencyjny, dzięki wyrazistej stylistyce z najnowszą koncepcją przedniej partii samochodu i motywem „Dynamic Shield” oraz udoskonalonemu systemowi napędu na cztery koła, zapewniającemu lepszą sprawność w terenie, a także najnowszym systemom aktywnego bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy. Model oferuje znaczące ulepszenia, wpływające na trwałość i niezawodność, istotne dla użytkowników korzystających zawodowo z samochodów oraz w dziedzinie komfortu i jakości jazdy, na które kładą nacisk użytkownicy prywatni.

Czytaj również