Dzisiaj jest 19 Lipca 2019, Piątek, imieniny obchodzą:

Toyota Proace Furgon i Verso

Dodano: 27 marca 2019

Toyota prezentuje modele PROACE i PROACE Verso. Samochody zostały objęte Gwarancją PRO na 3 lata z limitem aż 1 miliona kilometrów. Gwarancja PRO to ubezpieczenie zapewniające pokrycie kosztów napraw, oferowane w cenie auta.

 

Osobowa Toyota PROACE Verso oraz dostawczy PROACE Furgon są oferowane w licznych odmianach, z dwoma rozstawami osi (2,9 lub 3,2 m) i w 3 długościach nadwozia. Linia dostawcza występuje w pakietach wyposażenia Active lub Life, zaś osobowa jako Kombi, Family, Business oraz luksusowa odmiana VIP. Podczas testów zderzeniowych Euro NCAP Toyota PROACE uzyskała maksymalne 5 gwiazdek.

PROACE Verso może być napędzany jednym z czterech silników o pojemności 1,5 l lub 2,0 l. Moc tych jednostek zawiera się w przedziale od 100 KM do 177 KM. Każdy z nich spełnia normę Euro 6.2. Najmocniejszy silnik 2.0 D-4D 177 KM jest oferowany z 8-biegową skrzynią automatyczną. W gamie silników Toyoty PROACE Furgon znajdują się silniki o pojemności 1,6 l oraz 2,0 l i mocy w zakresie od 95 KM do 180 KM. Każdy z nich cechuje bardzo niskie spalanie i emisja spalin spełniająca normę Euro 6.

Czytaj również