Dzisiaj jest 21 Stycznia 2019, Poniedziałek, imieniny obchodzą:

WiadomościRSS

Individual M850i xDrive Coupé Night Sky

17 stycznia 2019
Unikatowa wersja luksusowego samochodu sportowego z elementami obsługi z materiału meteorytowego, „kosmiczne” struktury powierzchni, podświetlane konstelacje gwiezdne na konsoli środkowej oraz elementy drukowane w 3D – BMW Individual przenosi ekskluzywny design i dobór materiałów w zupełnie nowy wymiar.

Peugeot prezentuje Partnera Furgona

17 stycznia 2019
Samochód swoją stylistyką nawiązuje do osobowych samochodów marki, między innymi do nowego PEUGEOT Riftera. Podobnie jak ten ostatni, nowy PEUGEOT Partner Furgon został zbudowany na platformie EMP2 i jest dostępny w dwóch wersjach nadwozia – STANDARD o długości 4,40 m i LONG 4,75 m.

Nissan GT-R50 by Italdesign

17 stycznia 2019
Nissan potwierdził wersję produkcyjną GT-R50 by Italdesign – najbardziej ekskluzywnej wersji modelu GT-R – oraz oficjalnie rozpoczął przyjmowanie zamówień na samochody z liczącej 50 egzemplarzy limitowanej edycji.

Kobieta w warsztacie samochodowym

11 stycznia 2019
Może się to wiązać z koniecznością naprawy samochodu, a tym samym wizytą w warsztacie samochodowym. Mężczyźni postrzegani są jako bardziej świadomi klienci serwisów, którzy lepiej wytłumaczą w czym leży problem i nie zostaną naciągnięci na niepotrzebne naprawy. Kobietom często zdarza się powierzać im ten obowiązek w obawie przed brakiem wiedzy i doświadczenia w kontakcie z mechanikiem. Tymczasem współczesne samochody są bardzo skomplikowane, a do określenia dokładnej usterki potrzebne są mechanikowi specjalistyczne narzędzia i testery diagnostyczne, bez których nikt nie byłby w stanie ich naprawić. W takim świetle, o budowie współczesnego auta wiele mężczyzn i kobiet może mieć takie samo pojęcie. Bez względu na płeć warto wiedzieć, jak rozmawiać z mechanikiem w warsztacie samochodowym, by otrzymać fachową pomoc. W XXI wieku kobieta nie powinna być zależna w tak błahych sprawach od mężczyzny.

Nowy Mercedes-Benz CLA Coupé

11 stycznia 2019
Mercedes-Benz prezentuje Nowego CLA Coupé z udoskonalonym Asystentem Wnętrza MBUX oraz funkcją ENERGIZING COACH. Nowy model ustanawia także klasowe standardyw dziedzinie aerodynamiki i systemów wspomagających kierowcęz gamy Intelligent Drive.

Awarie silnika – jak im zapobiegać?

27 grudnia 2018
Średnie roczne wydatki przeznaczane na utrzymanie samochodu, nie wliczając w nie paliwa, mogą sięgnąć nawet 12 tys. złotych. Co więcej, aż 2/3 polskich kierowców, jako koszty najbardziej obciążające domowy budżet wskazuje naprawy[1]. Na jakie elementy silnika warto zwracać szczególną uwagę, aby minimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia usterki, a także koszty naprawy?

Importowane auto? Sprawdź zanim kupisz

27 grudnia 2018
Znaleźliście wymarzone auto za granicą? Zanim zdecydujecie się na kupno, sprawdźcie online jego historię. To możliwe. Jedyny warunek – musicie mieć Profil Zaufany.