Dzisiaj jest 21 Września 2018, Piątek, imieniny obchodzą:

WiadomościRSS

Nowy Mercedes-Benz GLE

15 września 2018
Nowy Mercedes-Benz GLE wyróżnia się bogactwem innowacji. Kabina jest jeszcze bardziej przestronna i komfortowa, a na życzenie oferuje trzeci rząd siedzeń. System inforozrywki dysponuje większymi wyświetlaczami, kolorowy ekran head-up ma rozdzielczość 720 x 240 pikseli, a asystent wnętrza MBUX potrafi rozpoznawać ruchy dłoni i ręki, ułatwiając obsługę. Design karoserii podkreśla mocną postawę SUV-a, a jednocześnie ustanawia najwyższe klasowe standardy w dziedzinie aerodynamiki. W chwili rynkowej premiery w Europie, na początku 2019 roku, GLE będzie dostępny z gamą najnowszych silników.

Toyota Yaris Style Y20

15 września 2018
Dwadzieścia lat temu na targach motoryzacyjnych w Paryżu Toyota po raz pierwszy zaprezentowała swój nowy miejski model. Złoty Yaris zachwycił publiczność i krytyków do tego stopnia, że dwa lata później nowa Toyota zdobyła tytuł Samochodu Roku. Z okazji jubileuszu Toyota przygotowała specjalną wersję Y20 o oryginalnej stylistyce. Nawiązuje ona do pierwszej generacji Yarisa, od której zaczęła się pełna sukcesów historia tego modelu.

Nowy Mercedes-Benz EQC

08 września 2018
Dwa lata temu, podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, Mercedes-Benz po raz pierwszy zaprezentował koncepcję nowej marki produktów i rozwiązań technicznych z zakresu elektromobilności. W połowie 2019 r. nadejdzie moment jej rynkowego debiutu: pierwszym Mercedesem, który trafi do sprzedaży pod marką EQ, będzie model EQC.

Corolla z nadwoziem kombi Touring Sports

08 września 2018
Nowa Corolla Touring Sports zadebiutuje 2 października 2018 roku podczas Salonu Samochodowego w Paryżu. Kompaktowe kombi dołączy do Corolli Hatchback, która została pokazana po raz pierwszy na targach w Genewie w marcu tego roku. Zaprojektowana w Europie Corolla Touring Sports to samochód dla osób szukających praktyczności i stylu.

Nowy T-Cross – „I am practical”

30 sierpnia 2018
T-Cross to najmniejszy SUV Volkswagena, a jednak ma szansę okazać się naprawdę wielki. Na razie jest częściowo zamaskowany, ale prace nad ostatecznym kształtem seryjnej wersji toczą się na pełnych obrotach. Światowa premiera tego modelu odbędzie się jeszcze tej jesieni, a wiosną 2019 roku T-Cross wejdzie do sprzedaży. Do tego czasu Volkswagen będzie ujawniać kolejne szczegóły dotyczące nowego modelu. Teraz przedstawia klip, w którym zawodowi hokeiści drużyny Grizzlys Wolfsburg pakują do jego wnętrza swój sportowy ekwipunek. T-Cross bez problemu mieści całe wyposażenie i samych graczy na dokładkę.

Renault prezentuje model ARKANA

30 sierpnia 2018
Renault w ramach światowej prapremiery zaprezentowało showcar ARKANA, unikatowy crossover coupe, będący zapowiedzią nowego modelu przeznaczonego na światowe rynki. Innowacyjny w tej kategorii samochodów design będzie mocnym atutem w bardzo konkurencyjnym segmencie C.

Nowa epoka w historii Corolli

30 sierpnia 2018
Nowa generacja kompaktowej Toyoty w wersjach hatchback, kombi i sedan będzie od 2019 roku na całym świecie nosiła nazwę Corolla. Nowy model o nowoczesnej konstrukcji i śmiałym designie wzmocni pozycję Corolli jako najpopularniejszego samochodu w historii. Wraz z premierą nowej generacji Corolli w pierwszej połowie 2019 roku Toyota rezygnuje z nazwy Auris, obecnej do tej pory m.in. w Europie.